Separett tualetes – bez ūdens un bez kanalizācijas

27.11.2022

Priecājamies paziņot, ka esam kļuvuši par Separett oficiālajiem izplatītājiem Latvijā!
Separett ir uzņēmums no Zviedrijas ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi, kas izstrādā un ražo inovatīvus labierīcību risinājumus bez ūdens un bez kanalizācijas – labākai dzīves kvalitātei, vienkāršākai ikdienai un ērtībām visiem. Separett tualete ir piemērots risinājums brīvdienu mājai, vasarnīcai, dārza mājai, kempingam, medību namiņam, kā arī jebkurai citai vietai, kur nepieciešams kompakts risinājums bez ūdens un bez kanalizācijas pieslēgumiem.

Bez ūdens un bez kanalizācijas

Separett nerimtīgi meklē jaunus atjautīgus labierīcību veidus un ir bezūdens un bezkanalizācijas risinājumu līderis, palīdzot pēc iespējas plašākam ļaužu lokam uzlabot dzīves kvalitāti. Separett produktu plašajā klāstā atradīsiet dažnedažādus modeļus ar dažādām iespējām – un tie visi samazinās jūsu labierīcību ietekmi uz vidi. Kurš risinājums būs jūsējais?

Urīna atdalīšanas tualete

Izmantojot urīna atdalīšanas sistēmu, samazinās gan smaka, gan utilizējamo atkritumu daudzums. Pēc labierīcību apmeklējuma urīns un cietais atlikums tiek nodalīti atsevišķi. Šī pieeja paver jaunas iespējas pavisam vienkārši izmantot tualetes blakusproduktus arī kompostam un augu mēslošanai. Darbojas jebkuros apstākļos, nav nepieciešama kanalizācija, ūdens pieslēgums vai apkurināmas telpas. Mums ir vairāku veidu urīna atdalīšanas sistēmas – izvēlieties, kura jums labāk tīk.

Pelnu tualete

Vēlaties visu, kas nonāk tualetē, vienkārši sadedzināt? Tad jums patiks Separett Family pelnu tualete. Izcili vienkārša lietošana, nekādas kanalizācijas sistēmas, nekādas dārgas ierīkošanas. Viss, kas nonāk tualetē, tiek sadedzināts, un atlikums ir tīri pelni. Tvertnes iztukšošana – ik pēc 50 tualetes apmeklējumiem. Drošība un komforts augstākajā līmenī. Derēs gan vasarnīcai, gan pastāvīgai dzīvesvietai.

Urīna tualete

Darbojas gan kā atsevišķa tualete tikai mazajām darīšanām vai kā papildinājums pelnu tualetei. Urīna tualetes blakusprodukts ir mēslojums dārzam. Ideāls risinājums vasarnīcai vai dārza mājiņai.

Piederumi un papildinājumi

Mums ir plašs piederumu klāsts – kompostēšanas, dedzināšanas, urīna apsaimniekošanas iekārtas, dažādi papildinājumi un vēl daudz kas cits, lai jūsu labierīcības būtu higiēniskas, dabai draudzīgas un, pats galvenais, vienkārši lietojamas.

Papildinājumi sausajai tualetei

Jums ir sirsniņmājiņa, un gribētos to uzlabot? Mums ir risinājums – urīna atdalīšanas sistēma, kuru var ātri un viegli pievienot esošai sausajai tualetei. Varat izvēlēties plastmasas vai putu polistirola poda sēdriņķi. Minimāla smaka, mazāks atkritumu apjoms, un retāk jāiztukšo tvertne.

Apskatiet Separett tualešu piedāvājumu mūsu katalogā: https://deko.lv/katalogs/separett-tualetes/

Citi Jaunumi

Jaunumi

Dārza mājas būvniecība un iekārtošana

Vairāk

Jaunumi

Atbalsts akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

Vairāk

Jaunumi

Koka vasarnīca Vigo. Jaunums!

Vairāk

Jaunumi

Separett tualetes – bez ūdens un bez kanalizācijas

Vairāk
Visi jaunumi