Dārza mēbeles

Labiekārto un papildini terasi, pagalmu vai dārzu! Mūsu piedāvājumā ir dažādas dārza mēbeles - relaksējošām atpūtas pauzēm, ēdienreizēm ārā vai saviesīgiem pasākumiem un ballītēm.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

Puķu kaste Lili 1

Cena ar PVN: 39 €

Puķu kaste Melissa 4

Cena ar PVN: 39 €

Puķu kaste Lili 2

Cena ar PVN: 64 €

Puķu kaste Melissa 7

Cena ar PVN: 83 €

Puķu kaste Lili 3

Cena ar PVN: 87 €

Krēsls Modern

Cena ar PVN: 109 €

Sols Modern, šaurais

Cena ar PVN: 113 €

Sols Camille

Cena ar PVN: 125 €

Sols Modern, platais

Cena ar PVN: 126 €

Puķu kaste Melissa 10

Cena ar PVN: 158 €

Galds Modern

Cena ar PVN: 178 €

Galds ar soliem Sanne 12

Cena ar PVN: 199 €

Dārza un terases mēbeles atpūtai ārā

Atpūta dārzā, pagalmā vai uz terases nav iedomājam bez atbilstošām mēbelēm. Mūsu piedāvājumā ir dažādas dārza mēbeles, izgatavotas no koka un paredzētas lietošanai ārā – galdi, krēsli, soli, šūpuļkrēsli. Koka mēbeles ir ne tikai praktiskas un ērtas, bet arī labi izskatās un papildina dārza vai pagalma ainavu. Lai mēbeles būstu savā starpā saskanīgas, tad tās ieteicams iegādāties kā komplektu. Dažus mēbeļu komplektus ir iespējams arī laika gaitā papildināt, piemēram, iegādājoties konkrētas sērijas galdu, vēlāk to var papildināt ar tās pašas sērijas krēsliem un soliem.

Mēbeļu materiāls – koks

Koks ir viens no populārākajiem mēbeļu materiāliem. Un ne jau velti – tas ir cilvēkam un videi draudzīgs, izturīgs un ilgmūžīgs materiāls, ko saule un lietus ietekmē minimāli. Protams, koks prasa arī atbilstošu kopšanu. Gadu gaitā ieteicams atjaunot pārklājumu, lakojumu vai krāsojumu. Kustīgus metāla elementus nevajadzētu aizmirst ieeļļot. Koka mēbeles nav ieteicams ilgstoši uzglabāt mitrumā. Rudenī un ziemā, kad mēbeles netiek lietotas, tās labāk uzglabāt iekštelpās zem jumta, vai arī nojumē, šķūnītī vai noliktavā. Ja uzglabāšanas vieta ir ierobežota, tad ieteicams izvēlēties kompaktas vai saliekamas mēbeles.

Lasīt vairāk

Mēbeļu papildināšana

Krēslus un zviļņus ērtību labad varat papildināt ar auduma pārvalkiem vai spilveniem. Tomēr jāatcerās, ka šādi materiāli nav noturīgi pret laikapstākļiem. Ja dārza mēbeles pa ziemu tiek uzglabātas nojumē vai šķūnī, tad pārvalki un spilveni pirms tam jānoņem, jo pa ziemu tie pievilksies ar mitrumu un iegūs nepatīkamu aromātu.

Dārza mēbeles bērniem

Mūsu piedāvājumā ir arī mēbeles, kas paredzētas bērniem. Izmēru ziņā tās ir nedaudz mazākas un ar atbilstošu funkcionalitāti. Mēbeles bērniem noder ne tikai saviesīgos pasākumos, bet arī ikdienā, uzturoties ārā.