Par mums - Deko

Par DEKO

Uzņēmums DEKO piedāvā vasarnīcas, dārza mājas, pirtis, noliktavas, lapenes, nojumes, garāžas, auto nojumes un dārza mēbeles. Preces vasarnīcu, kempingu un dārza māju labiekārtošanai. Konsultācijas, piegāde un montāža.

Skatīt zemāk

Labākais laiks, kad iestādīt koku, bija pirms 20 gadiem. Otrs labākais ir tagad.” Un tieši tā arī mēs darām, katru gadu, par katru uzcelto būvi, iestādām vienu koku.

Līdz detaļai izkoptas prasmes ar kokmateriāla palīdzību piepildīt sapņus – vienam tā būs plaša vasarnīca, kādam citam ikdienas dzīvi atvieglojoša palīgēka pagalmā. Sapņi var būt lieli un mazi, bet mēs no sirds ticām, ka tie piepildās.

No idejas līdz realizācijai tikai viens solis

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotākos risinājumus Jūsu vajadzībām sākot no pamatu izbūves līdz iekšējās apdares risinājumiem. Palīdzēsim Jūsu vēlmes salāgot ar iespējām. Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim projektēšanas un dokumentu saskaņošanas procesu.

Zināšanas, kas balstītas pieredzē

Fona akcenta bilde as koka stumbru

15+

Pieredzes gadi

800+

Realizēti projekti

15+

Profesionāli darbinieki

10+

Sadarbības partneri

Izejmateriāls – koksne

Koks ir videi draudzīgs, ilgtspējīgs un atjaunojams dabas materiāls. Tas ir vienīgais materiāls, kas “elpo” nodrošinot mājā gaisa mitruma līdzsvaru, dod patīkamu vēsumu karstā laikā un uztur siltumu vēsā laikā. Koka labvēlīgā ietekme uz cilvēka veselību ir apstiprināta daudzos zinātniskos pētījumos, tādēļ koka māja būs garants Jūsu ģimenes veselībai un labklājībai. Mūsu darbu raksturo ne tikai kvalitatīvi materiāli un cītīgs darbs, bet arī atbildība pret apkārtējo vidi.

Sazinies ar mums

Tika izgatavota un uzstādīta frēzbaļķu pirtiņa. Tipveida projektā tika veiktas izmaiņas, kādas mēs gribējām. Atvestā konstrukcija bija kvalitatīvi iesaiņota. Patika, ka varēja izvēlēties ko darīšu pats un ko firma. Darbi paveikti kvalitatīvi. Meistari strādāja akurāti un pēc sevis visu savāca. Ar sadarbību esam apmierināti.

Andris

Lieliska sadarbībā, kā arī atsaucība, darba gaitā radušos, jautājumu risināšanā.

Zane Kalēja

Bērnu spēļu mājiņa “OTTO” ir ne tikai jauka un droša rotaļu vieta bērniem interesantai laika pavadīšanai svaigā gaisā, bet arī estētisks bērnu rotaļu laukuma papildinājums. Ļoti laba komunikācija ar firmas darbiniekiem.

PII “Saulītes”

Paldies par lietišķu sadarbību. Darbs tiek padarīts ātri, kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu. Nepieciešamības gadījumā var droši vērsties pie šī uzņēmuma, savu ieceru realizācijai.

Inese Kažociņa

15 gadu laikā realizēti vairāk nekā 800 projekti 15 valstīs

Jaunumi

Dārza mājas būvniecība un iekārtošana

Vairāk

Jaunumi

Atbalsts akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

Vairāk

Jaunumi

Koka vasarnīca Vigo. Jaunums!

Vairāk

Jaunumi

Separett tualetes – bez ūdens un bez kanalizācijas.

Vairāk

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Vairāk par sīkdatnēm

Atcelt