Par DEKO

Uzņēmums DEKO piedāvā vasarnīcas, dārza mājas, pirtis, noliktavas, lapenes, nojumes, garāžas, auto nojumes un dārza mēbeles. Preces vasarnīcu, kempingu un dārza māju labiekārtošanai. Konsultācijas, piegāde un montāža.

Skatīt zemāk

Pieredzē balstītas zināšanas

Fona akcenta bilde as koka stumbru

15+

Pieredzes gadi

800+

Realizēti projekti

15+

Profesionāli darbinieki

10+

Sadarbības partneri

Dārza mājas būvniecībai iesaku uzņēmumu Deko! Mājas projektā tika veiktas nelielas izmaiņas, lai palielinātu būves augstumu. Pirms montāžas palīdzēja arī ar vecās būves nojaukšanu. Visu izdarīja korekti un atrunātajos termiņos. Paldies!

Dace Kalniņa

Vasarnīca Vigo ir kā radīta mūsu vajadzībām. Plaša un gaiša mājiņa atpūtai pie dabas. Deko puiši to atveda un uzbūvēja dažu dienu laikā. Darbi tika paveikti kvalitatīvi un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Paldies par darbu!

Kārlis

Paldies par piegādāto lapenes konstrukciju un par konsultācijām montāžai. Darbus veicām paši, līdz ar to bija svarīgi, ka saņēmām atbildes uz visiem jautājumiem, kas radās montāžas gaitā.

Rūdolfs

Bērnu spēļu mājiņa “OTTO” ir ne tikai jauka un droša rotaļu vieta bērniem interesantai laika pavadīšanai svaigā gaisā, bet arī estētisks bērnu rotaļu laukuma papildinājums. Ļoti laba komunikācija ar firmas darbiniekiem.

PII “Saulītes”

Lieliska sadarbība, kā arī atsaucība darba gaitā radušos jautājumu risināšanā.

Zane Kalēja

Vairāk nekā 800 koka būves 15 valstīs

Jaunumi

Dārza mājas būvniecība un iekārtošana

Vairāk

Jaunumi

Atbalsts akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

Vairāk

Jaunumi

Koka vasarnīca Vigo. Jaunums!

Vairāk

Jaunumi

Separett tualetes – bez ūdens un bez kanalizācijas

Vairāk