Dārza mājas

Vēlaties baudīt nesteidzīgu atpūtu dārzā? Un vajadzīga arī vieta dārza piederumiem? Piedāvājam dārza mājas plašā izvēlē. Uzstādīšana šīm mājām ir ātra un vienkārša, to varat paveikt paši vai arī ar mūsu palīdzību.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Akcija

Ir noliktavā

Stens

Apbūves platība 5m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 215 €

1 457 €

Akcija

Ir noliktavā

Heidi

Apbūves platība 20m²

Sienas biezums 70mm

Cena ar PVN: 6 985 €

8 776 €

Ir noliktavā

Bristol

Apbūves platība 32.8m²

Sienas biezums 50mm

Cena ar PVN: 8 975 €

Gite

Apbūves platība 5.8m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 028 €

Carol

Apbūves platība 4.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 182 €

Enna

Apbūves platība 7.6m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 228 €

Vivian

Apbūves platība 4m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 256 €

Klara 1

Apbūves platība 5.9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 265 €

Malaga

Apbūves platība 5.5m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 286 €

Onyx

Apbūves platība 4.8m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 292 €

Brita

Apbūves platība 6.4m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 320 €

Gloria A

Apbūves platība 4.9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 325 €

Dārza mājas plašā izvēlē

Mūsu piedāvājumā ir daudz un dažādas dārza mājas, kopskaitā ap 150 dažādi modeļi. Mazākā dārza mājiņa ir Vivian, ar apbūves platību 4 m² un sienas biezumu 28 mm. Populārākie modeļi ir Valisa, Lara un Oslo. Šiem modeļiem apbūves platība ir no 12 m² līdz 18 m².

Izmantošanas iespējas

Piedāvājumā esošās dārza mājas iespējams izmantot dažādi – varat iekārtot telpu sportam, hobijiem, izveidot darbnīcu vai noliktavu vai iekārtot attālinātā darba telpu. Šādai būvei var būt ne tikai saimnieciska rakstura funkcija, to iespējams izmantot arī atpūtai, viesu izmitināšanai, vai kā kempinga mājiņu. Piemēram, konstrukciju Claudia bieži vien izmanto nelielas kafejnīcas vai tirdzniecības kioska iekārtošanai.

Lasīt vairāk

Materiāli un konstrukcija

Mūsu piedāvātās dārza mājas ir izgatavotas no koka. Konstrukcija šīm būvēm ir līdzīga kā guļbaļķu mājai, mājas sienas veidotas no frēzētām koka detaļām, ar krustenisku savienojumu telpu stūros. Sienu biezums ir sākot no 28 mm mazām un vienkāršām mājiņām, līdz pat 70 mm, nopietnākām un pamatīgākām būvēm. Visas komplektējošas detaļas ir izgatavotas rūpnieciski, nodrošinot augstu kvalitāti, izturību un ilgmūžību.

Dārza mājas cena un komplektācija

Cena ir atkarīga no daudz un dažādiem faktoriem. Galvenie cenu ietekmējošie parametri ir apbūves platība, sienu biezums un komplektācija. Katram dārza mājas modelim norādītā cena ir par nekrāsotu koka detaļu pamatkomplektu. Pirms iegādes pievērsiet uzmanību aprakstā minētajai komplektācijai. Komplektā parasti ietilpst sienu un jumta konstrukcija, kā arī logi un durvis. Jumta segums, teknes, vai grīda var būt un var arī nebūt komplektācijā, tas mēdz atšķirties un ir atkarīgs no izvēlētā modeļa. Jebkuras nepieciešamās papildus detaļas varam iekļaut pasūtījumā un sagatavot individuālu piedāvājumu.

Dārza mājas montāža

Katram mājas pamatkomplektam ir pievienota detalizēta montāžas instrukcija, līdz ar to montāžu un uzstādīšanu ir iespējams veikt pašu spēkiem. Ja vēlaties montāžas darbus uzticēt mums, tad aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, lai varam veikt darbu aprēķinus un sagatavotu montāžas piedāvājumu.

Transports un piegāde

Nodrošinām piegādi visā Latvijas teritorijā un arī ārpus Latvijas. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no konstrukcijas svara, izmēriem un precīzas piegādes adreses. Transporta izmaksu aprēķinu veicam katram pasūtījumam individuāli, tādēļ norādiet precīzu piegādes adresi.

Mūsu pieredze

Mēs esam koka būvniecības eksperti ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Mūsu pieredze vēsturiski ir veidojusies kā uzņēmumam Timbero, daudu gadu garumā izgatavojot un būvējot dažādas koka būves un koka konstrukcijas. Jebkuru darbu mēs veicam ar vislielāko atbildību un rūpību.

Paveiktos darbus varat apskatīt šeit: Realizētie projekti