Vasarnīcas un vasaras mājas

Ja vēlaties ko lielāku par dārza māju, tad mums ir ko piedāvāt! Koka vasarnīcas un brīvdienu mājas ir lieliski piemērotas ģimenēm vai draugu lokam, kur katrs atradīs sev mājīgu vietu. Ja plašajā klāstā neatrodat atbilstošu projektu, tad varam realizēt arī individuālu projektu.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Akcija

Ir noliktavā

Heidi

Apbūves platība 20m²

Sienas biezums 70mm

Cena ar PVN: 7 635 €

8 776 €

Ir noliktavā

Bristol

Apbūves platība 32.8m²

Sienas biezums 50mm

Cena ar PVN: 8 975 €

Ir noliktavā

Vigo

Apbūves platība 24.9m²

Sienas biezums 70mm

Cena ar PVN: 13 875 €

Andrea 1

Apbūves platība 11.7m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 4 086 €

Nova 2

Apbūves platība 15.7m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 4 734 €

Made D

Apbūves platība 23m²

Sienas biezums 40mm

Cena ar PVN: 4 968 €

Irene 1

Apbūves platība 19.8m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 4 999 €

Helena

Apbūves platība 16.2m²

Sienas biezums 70mm

Cena ar PVN: 5 224 €

Andrea 2

Apbūves platība 20.1m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 5 399 €

Alens

Apbūves platība 34.2m²

Sienas biezums 58mm

Cena ar PVN: 5 616 €

Madrid

Apbūves platība 31.7m²

Sienas biezums 40mm

Cena ar PVN: 5 988 €

Nova 4

Apbūves platība 13.4m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 6 059 €

Koka vasarnīcas plašā izvēlē

Mūsu piedāvājumā ir daudz un dažādas vasarnīcas, kopskaitā ap 100 dažādi modeļi. Mazākā vasaras mājiņa ir Helena, ar dzīvojamo platību 15 m² un sienas biezumu 70 mm. Populārākie vasarnīcu modeļi ir Vigo, Vika, Dallas, Baiba 5 un Zane 4, un šiem modeļiem dzīvojamā platība ir no 18 m² līdz pat 47 m². Protams, mūsu katalogā atradīsiet arī lielākas vasaras mājas, kurām dzīvojamā platība ir līdz pat 100 m² vai vairāk. Ja plašajā piedāvājumā neatrodat sev atbilstošu risinājumu, vai vēlaties izmaiņas kādam no gatavajiem projektiem, tad sazinieties ar mums! Uzklausīsim jūsu vēlmes un sagatavosim individuālu risinājumu. 

Izmantošanas iespējas

Vasarnīca ir lieliska vieta, kur mierā un klusumā atpūsties no straujās un darbu pilnās ikdienas. Un šāda būve ir izmantojama atpūtai ne tikai vasarā. Atbilstoši nosiltinot mājas grīdu, jumtu un sienas, var komfortabli atpūsties arī ziemā. Daudzos no mūsu piedāvātajiem vasarnīcu modeļiem var izbūvēt arī pirts telpu, kas paplašina iespējas atpūtai un relaksācijai.

Lasīt vairāk

Koks kā materiāls

Koka vasarnīcas ir viegli un ātri uzbūvējamas un tās neprasa pārmērīgus ieguldījumus uzturēšanā. Koks ir dabisks, daudzpusīgs, atjaunojams un videi draudzīgs materiāls. Koka būves harmoniski iekļaujas iekļaujas dabas tuvumā vai lauku un dārza ainavā. Koka mājai piemīt īpašs šarms, labs mikroklimats un šādā mājā uzturēties vienmēr ir patīkami.

Vasarnīcas montāža

Katram mājas pamatkomplektam ir pievienota detalizēta montāžas instrukcija. Līdz ar to šādas vasarnīcas montāžu ir iespējams veikt pašu spēkiem, tomēr būtu vēlamas zināmas iemaņas šādu darbu veikšanā. Īpaši, ja tā ir lielākas platības būve ar mansarda stāvu vai otro stāvu. Ja vēlaties montāžas un apdares darbus uzticēt mums, tad aicinām sazināties, lai vienotos par materiālu izvēli un darbu apjomiem. Mēs sagatavosim jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu montāžas piedāvājumu.

Transports un piegāde

Piegādājam vasarnīcu konstrukcijas visā Latvijas teritorijā un arī ārpus Latvijas. Transportēšanas cena ir atkarīga no konstrukcijas svara, izmēriem un precīzas piegādes adreses. Piegādes izmaksu aprēķinus veicam katram pasūtījumam individuāli, tādēļ lūdzu norādiet precīzu piegādes adresi.

Mūsu pieredze

Mēs esam koka māju eksperti ar vairāk nekā 15 gadu būvniecības pieredzi. Vēsturiski mūsu pieredze ir veidojusies kā uzņēmumam Timbero, daudzu gadu garumā būvējot dažādas koka būves un konstrukcijas. Paveiktos darbus aicinām apskatīt sadaļā Realizētie projekti.