Separett tualetes

Separett ir uzņēmums no Zviedrijas ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi. Separett izstrādā un ražo inovatīvus labierīcību risinājumus bez ūdens un bez kanalizācijas – labākai dzīves kvalitātei, vienkāršākai ikdienai un ērtībām visiem.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

Separett Villa

Cena ar PVN: 645 €

Tiny ar urīna cauruli

Cena ar PVN: 650 €

Separett Villa Extend

Cena ar PVN: 655 €

Tiny ar urīna tvertni

Cena ar PVN: 715 €

Separett Family

Cena ar PVN: 2 765 €

Bez ūdens un bez kanalizācijas

Separett ir uzņēmums no Zviedrijas ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi. Separett izstrādā un ražo inovatīvus labierīcību risinājumus, kur nav nepieciešami ūdens un kanalizācijas pieslēgumi. Separett nerimtīgi meklē jaunus un atjautīgus labierīcību veidus, tādā veidā palīdzot pēc iespējas plašākam ļaužu lokam uzlabot dzīves kvalitāti un samazināt labierīcību ietekmi uz vidi.

Tualete vasarnīcai, kemperim, brīvdienu mājai

Separett tualete ir piemērots risinājums brīvdienu mājai, vasarnīcai, dārza mājai, kempingam, medību namiņam, kā arī jebkurai citai dzīves telpai, kur nepieciešams vienkāršs un kompakts risinājums bez ūdens un bez kanalizācijas pieslēgumiem. Tā ir vienkārši ierīkojama un ir lietošanā ērta alternatīva sausajai tualetei vai biotualetei.

Lasīt vairāk

Tiny – maza tualete mazām telpām

Separett Tiny ir urīna atdalīšanas tualete, kas ir īpaši kompakta, un izstrādāta mazām mājām un citām mazām telpām. Tiny tualetēm ir pieejamas divas versijas: slēgta sistēma ar iebūvētu urīna tvertni, vai ar cauruli urīna izvadīšanai ārpus tualetes, piemēram, uz papildu uzkrāšanas tevrtni. Tiny slēgtās sistēmas versijā gan šķidrie, gan cietie atkritumi tiek savākti tualetes iekšpusē divās tvertnēs – viena urīnam, bet otra – cietajiem atkritumiem. Tiny ar urīna cauruli versijā urīns tiek izvadīts caur 32 mm cauruli aiz tualetes. Tualete aprīkota ar ventilatoru, lai izvadītu to nelielo smaku, kas veidojas no urīna atdalīšanas. Ventilācija veicina labāku iekštelpu klimatu, nodrošinot gaisa apriti telpā. Ventilators ir kluss un efektīvs un vislabāk, ja darbojas bez pārtraukumiem. Tualetes konstrukcija aprīkota ar aizbīdni. Aizbīdnis paslēpj cietos atkritumus tvertnē, un tas tiek atvirzīts sāņus tikai tad, kad jūs apsēžaties, lai izmantotu tualeti. Tualetes atkritumus redzat tikai tad, kad ir pienācis laiks iztukšot atkritumu tvertni.

Villa – vienkārša lietošana

Separett Villa urīna atdalīšanas tualete ar savu vienkāršību un lielo ietilpību nodrošina jums bezrūpīgu lietošanu. To ir viegli uzstādīt, kā arī tā neaizņem vairāk vietas kā standarta tualetes pods. Piemērota lietošanai gan vasarnīcās, gan pastāvīgi apdzīvojamās telpās. Izmantojot urīna atdalīšanas tehnoloģiju, samazinās gan smaka, gan utilizējamo atkritumu daudzums. Jaudīgais un klusais ventilators nodrošina, ka tualetei ir iespējams uzstādīt garas ventilācijas caurules. Tualetes konstrukcijā iestrādātais aizbīdnis paslēpj atkritumus, un tas tiek atvirzīts tikai tad, kad jūs apsēžaties, lai izmantotu tualeti. Villa standarta modelī cietie atkritumi tiek uzkrāti iebūvētajā konteinerā, bet urīns tiek izvadīts pa cauruli ārpus tualetes. Villa Extend modelim cietajiem atkritumiem nepieciešama tvertne zem grīdas (papildus piederumu komplekts).

Family – pelnu tualete

Separett Family sadedzina atkritumus, atstājot tikai nelielu daudzumu pelnu kā atlikumu, ko var izkaisīt dārzā kā augu mēslojumu. Šī pelnu tualete nodrošina tādu pašu brīvību un komfortu kā parastā tualete. Separett Family spēj pārstrādāt līdz pat sešu personu regulāri radītos atkritumus. Tualetes ierīci var izmantot uzreiz viens pēc otra, kas nozīmē, ka 24 stundu laikā Separett Family var nodrošināt līdz pat 40 apmeklējumiem. Tualete seko līdzi apmeklējumu skaitam un pielāgo sadedzināšanas laiku, lai nodrošinātu, ka atkritumi vienmēr tiktu pārvērsti pelnos. Visi atkritumi tiek sadedzināti aptuveni 550 grādu temperatūrā, un viss mitrums un šķidrumi tiek iztvaicēti. Līdzīgi kā krāsnī, tualetes konstrukcijā tiek izmantots sildelements, lai uzkarsētu dedzināšanas kameru. Tualetes korpusā iebūvētais informatīvais displejs paziņo, kad ir pienācis laiks iztukšot pelnu tvertni. Displejs arī parāda, kad ir nepieciešams veikt pelnu tvertnes un dūmvada tīrīšanu, vai kad ir jāveic apkope saskaņā ar apkopes intervāliem.