Lapenes

Pasargājiet sevi no saules, lietus un krusas, lai baudītu skaistas vakariņas vai jautru ballīti līdz rīta gaismai. Lapene lieti noderēs atpūtas brīžiem jebkurā dārzā un pagalmā.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Lapenes un nojumes plašā izvēlē

Mūsu piedāvājumā ir daudz un dažādas koka lapenes un nojumes, kopskaitā ap 50 dažādi modeļi. Lapene ir lielisks papildinājums dārzam vai pagalmam. Tā ir vieta, kur atpūsties, uzņemt ciemiņus un organizēt ballītes ārā, nebaidoties no saules vai lietus un krusas. Vienkāršākās konstrukcijas ir piemērotas izmantošanai arī ļoti praktiskiem mērķiem, piemēram, kā nojumes dārza piederumiem, sporta un atpūtas inventāram, velosipēdiem vai kam citam.

Lasīt vairāk

Vietas izvēle

Pirms montāžas sākšanas ieteicams rūpīgi apdomāt lapenes atrašanās vietu. Diez vai tas būs pats pagalma vidus, drīzāk pagalma vai teritorijas malā, ar skaistu skatu uz dārzu vai apkārtni. Ja konstrukciju vēlaties vaļēju, bez norobežojošām sienām, tad jāapdomā, vai vieta nav pārāk vējaina. Tāpat arī ir nozīme attālumam no mājas – ja plānojat rīkot ballīti vai viesības, tad uz lapeni būs jānēsā ēdieni, trauki un viss cits nepieciešamais. Ja ērtību labad lapenē vēlaties izveidot rozetes sadzīves tehnikai vai apgaismojumam, tad arī elektrības kabelis un pieslēgums būtu jāparedz laicīgi.

Konstrukcija un izmērs

Ņemot vērā plašo piedāvājumu, lapenes formu iespējams izvēlēties atbilstoši savas mājas arhitektūrai un apkārtnei. Piedāvājumā ir gan vienkāršas un lakoniskas konstrukcijas ar vienslīpes jumtu, gan arī klasiskas formas būves ar divslīpju vai četrslīpju jumtu. Ja lapenē vai nojumē plānojat novietot galdu un krēslus, tad būves izmēram būtu jābūt tādam, lai var tikt garām pie galda sēdošajiem un lai nav pārāk saspiesti un šauri.

Lapenes cena un komplektācija

Cena galvenokārt atkarīga no lapenes vai nojumes izmēriem un konstrukcijas. Vaļējas lapenes ar vienkāršu konstrukciju vidēji būs lētākas par tām, kam ir norobežojošas sienas ar stiklojumiem, logiem un durvīm. Jāņem vērā, ka vaļējām konstrukcijām bez stiklojumiem un durvīm norādītajā cenā neietilpst terases vai grīdas lāgas un dēļi. Mūsu mājaslapā norādītā cena ir par koka detaļu pamatkomplektu, ko iespējams samontēt un uzstādīt pašu spēkiem, vadoties pēc komplektā pievienotās montāžas instrukcijas. Tomēr, ja vēlaties montāžas darbus uzticēt mums, tad aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Vairāk par sīkdatnēm

Atcelt