Lapenes un dārza nojumes

Lapenes un dārza nojumes lieti noder atpūtas brīžiem jebkurā dārzā un pagalmā. Pasargājiet sevi no saules, lietus un krusas, lai baudītu skaistas vakariņas vai jautru ballīti līdz rīta gaismai.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Lucy

Apbūves platība 12.2m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 162 €

Emīlija Extra

Apbūves platība 4.5m²

Sienas biezums 18mm

Cena ar PVN: 1 354 €

Linsija

Apbūves platība 14.4m²

Sienas biezums 100mm

Cena ar PVN: 1 436 €

Kiruna

Apbūves platība 11.4m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 436 €

Berta

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 520 €

Salzburg

Apbūves platība 12.7m²

Sienas biezums 34mm

Cena ar PVN: 1 591 €

Betty

Apbūves platība 9.9m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 817 €

Akcija

Valisa

Apbūves platība 12.8m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 930 €

2 457 €

Akcija

Marks

Apbūves platība 14.4m²

Sienas biezums 45mm

Cena ar PVN: 1 987 €

2 455 €

Julie

Apbūves platība 10.9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 2 040 €

Ibiza

Apbūves platība 14.4m²

Sienas biezums 40mm

Cena ar PVN: 2 070 €

Odeta

Apbūves platība 5.8m²

Sienas biezums 40mm

Cena ar PVN: 2 084 €

Lapenes un dārza nojumes plašā izvēlē

Mūsu piedāvājumā ir daudz un dažādas koka lapenes un dārza nojumes, kopskaitā ap 50 dažādi modeļi. Lapene ir lielisks papildinājums dārzam vai pagalmam. Tā ir vieta, kur atpūsties, uzņemt ciemiņus un organizēt ballītes ārā, nebaidoties no saules vai lietus un krusas. Vienkāršākās konstrukcijas ir piemērotas izmantošanai arī ļoti praktiskiem mērķiem, piemēram, kā nojumes dārza piederumiem, sporta un atpūtas inventāram, velosipēdiem vai kam citam.

Lapenes cena un komplektācija

Cena galvenokārt ir atkarīga no izmēriem un konstrukcijas. Vaļējas lapenes ar vienkāršu konstrukciju vidēji būs lētākas par tām, kam ir norobežojošas sienas ar stiklojumiem, logiem un durvīm. Jāņem vērā, ka vaļējām konstrukcijām bez stiklojumiem un durvīm norādītajā cenā neietilpst terases vai grīdas lāgas un dēļi. Mūsu mājaslapā norādītā cena ir par koka detaļu pamatkomplektu, ko iespējams samontēt un uzstādīt pašu spēkiem, vadoties pēc komplektā pievienotās montāžas instrukcijas. Tomēr, ja vēlaties montāžas darbus uzticēt mums, tad aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu.

Lasīt vairāk

Vietas izvēle

Pirms montāžas sākšanas ieteicams rūpīgi apdomāt lapenes vai dārza nojumes atrašanās vietu. Diez vai tas būs pats pagalma vidus, drīzāk pagalma vai teritorijas malā, ar skaistu skatu uz dārzu vai apkārtni. Ja konstrukciju vēlaties vaļēju, bez norobežojošām sienām, tad jāapdomā, vai vieta nav pārāk vējaina. Tāpat arī ir nozīme attālumam no mājas – ja plānojat rīkot ballīti vai viesības, tad uz lapeni būs jānēsā ēdieni, trauki un viss cits nepieciešamais. Ja ērtību labad lapenē vēlaties izveidot rozetes sadzīves tehnikai vai apgaismojumam, tad arī elektrības kabelis un pieslēgums būtu jāparedz laicīgi.

Konstrukcija un izmērs

Ņemot vērā plašo piedāvājumu, lapenes un dārza nojumes formu iespējams izvēlēties atbilstoši savas mājas arhitektūrai un apkārtnei. Piedāvājumā ir gan vienkāršas un lakoniskas konstrukcijas ar vienslīpes jumtu, gan arī klasiskas formas būves ar divslīpju vai četrslīpju jumtu. Ja lapenē vai nojumē plānojat novietot galdu un krēslus, tad būves izmēram būtu jābūt tādam, lai var tikt garām pie galda sēdošajiem un lai nav pārāk saspiesti un šauri.