Bērnu laukumi

Bērnu laukumi un preces rotaļu laukumu iekārtošanai. Šūpoles, bērnu mājiņas, smilšu kastes un slidkalniņi. Dažādi modeļi un konstrukcijas, lai izveidotu plašu rotaļu laukumu līksmai laika pavadīšanai ārā.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

Sandija 12

Cena ar PVN: 75 €

Sandija 14

Cena ar PVN: 83 €

Matis

Cena ar PVN: 98 €

Akcija

Magnus

Cena ar PVN: 151 €

195 €

Holgers

Cena ar PVN: 195 €

Brenda

Cena ar PVN: 235 €

Henrijs

Cena ar PVN: 250 €

Akcija

Jēkabs

Cena ar PVN: 275 €

335 €

Sigrid

Cena ar PVN: 285 €

Akcija

Bosse

Cena ar PVN: 325 €

385 €

Kalvis

Cena ar PVN: 361 €

Akcija

Merit

Cena ar PVN: 430 €

505 €

Bērnu laukumi un preces rotaļu laukumu iekārtošanai

Mūsu piedāvājumā plašā izvēlē ir dažādas preces bērnu laukumu iekārtošanai – šūpoles, slidkalniņi, bērnu mājiņas un smilšu kastes. Piedāvājumā arī dažādas koka konstrukcijas kāpšanai, aktīvām rotaļām un spēlēm. Daudzas no konstrukcijām ir moduļveida, tās ir viegli papildināmas un apvienojamas savā starpā, lai izveidotu savu īpašo laukumu līksmai laika pavadīšanai ārā. Konstrukcijas un preces ir piemērotas uzstādīšanai privātmāju pagalmos, parkos, bērnudārzos, pie viesu namiem un citur. Lielākā daļa no precēm ir mums uz vietas, noliktavā, līdz ar to ir pieejamas uzreiz un nav jāpasūta.

Šūpoles un slidkalniņi

Bērnu laukumi nav iedomājami bez šūpolēm un slidkalniņiem. Lētākā šūpoļu konstrukcija mūsu piedāvājumā ir šūpoles Matis. Tā ir ļoti vienkārša konstrukcija ar divām šūpolēm. Sarežģītākām šūpolēm papildinājumā ir vēl citi elementi, piemēram, kāpnes ar platformu vai slidkalniņš. Šūpoļu konstrukcijas ir izgatavotas no koka. Koka detaļas ir apstrādātas un imprignētas, ilgmūžībai un labākai noturībai pret laikapstākļu ietekmi.

Lasīt vairāk

Smilšu kastes

Mūsu piedāvājumā ir divu izmēru smilšu kastes, izgatavotas no koka. Smilšu kastes ir aprīkotas ar divdaļīgiem vākiem, ar ko nosegt kasti, lai smiltis nepiebirst ar koku lapām. Vāki pasargā smilšu kasti arī no kaķiem un suņiem, lai smiltis saglabātos tīras. Smilšu kastes ierīkošanai izvēlieties sausu un saulainu vietu. Norociet virsējo zemes slāni, apmēram 15–20 cm. Lai smiltis pēc lietus ātrāk izžūtu, tad kastes laukuma centrā izrociet bedri, nelielā diametrā un aptuveni 70cm dziļumā. Bedrē ieberiet šķembas. Pēc tam ieberiet kastē smiltis.

Bērnu mājiņas

Papildiniet pagalmu vai bērnu rotaļu laukumu ar bērnu mājiņu, viņi to noteikti novērtēs! Bērnu mājiņām ir koka paneļveida sienas, kas būtiski atvieglo un paātrina montāžu. Bērnu mājiņas ir pieejamas gan kā atsevišķas konstrukcijas, gan arī apvienotas jau gatavā komplektā ar šūpolēm vai slidkalniņu.

Bērnu mēbeles

Mūsu piedāvājumā ir arī mēbeles bērniem, kas paredzētas lietošanai ārā. Tas ir labs papildinājums bērnu laukumam. Mēbeles bērniem noder dažādām attīstošām nodarbībām ārā, kā arī ēdienreizēm un ballītēm. Ar mēbeļu piedāvājumu varat iepazīties sadaļā Dārza mēbeles.