Pakalpojumi

Konsultācijas

Iepriekš vienojoties, tiksimies klātienē pie mums birojā. Detalizētāk apspriedīsim jūsu vēlmi un vajadzības un palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko koka būvi vai konstrukciju. Pārrunāsim tehniskos nosacījumus, nepieciešamos materiālus un montāžas darbus. Pārrunāsim projektēšanas un montāžas darbu gaitu un termiņus. Precizēsim kopējo budžetu un apmaksas nosacījumus. Konsultēsim par jebkuriem jums neskaidriem jautājumiem, lai rezultātā nonāktu pie atbilstošākā un labākā risinājuma.

Transports un piegāde

Nodrošinām piegādes pakalpojumus visā Latvijā, kā arī ārpus Latvijas robežām. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās koka konstrukcijas vai preces izmēra, svara un attāluma no mūsu noliktavas līdz norādītajai adresei. Lielāka apjoma koka konstrukciju piegādei izmantojam kravas transportu ar manipulatoru. Izmaksu aprēķinu veicam katram pasūtījumam individuāli. Preces ir iespējams saņemt arī uz vietas, mūsu noliktavā.

Montāžas darbi

Daudzas mūsu piedāvātās koka būves un konstrukcijas ir iespējams samontēt pašu spēkiem. Ja vēlaties montāžas darbus uzticēt mums, tad pārrunāsim jūsu ieceri un sagatavosim montāžas darbu tāmi. Piedāvājam gan pilnu, gan daļēju montāžas darbu veikšanu, atkarībā no jūsu vēlmēm un vajadzībām.
Veicam jebkurus darbus – pamatu un komunikāciju izbūvi, jebkādas sarežģītības koka konstrukciju montāžu, logu un durvju uzstādīšanu, apdares un krāsošanas darbus, jumta materiālu uzklāšanu, notekreņu uzstādīšanu.

Individuāli risinājumi

Sazinieties ar mums, ja mūsu produktu katalogā neatrodat sev atbilstošu risinājumu, vai vēlaties izmaiņas kādam no gatavajiem koka būvju projektiem. Uzklausīsim jūsu vēlmes un piedāvāsim jums atbilstošu, individuāli sagatavotu risinājumu.

Attēlā: individuāla projekta vasarnīcas būvniecība Salaspilī.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Vairāk par sīkdatnēm

Atcelt