Garāžas

Droši uzglabājiet savus transportlīdzekļus garāžā, zem jumta un aiz slēdzamām durvīm. Plašākai samniecībai izvēlieties garāžu vairākiem transportlīdzekļiem, garāžu ar nojumi vai ar noliktavas telpu maksimālām ērtībām.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Koka garāžas plašā izvēlē

Koka frēzbaļķu garāžas, transportlīdzekļu drošai uzglabāšanai zem jumta un aiz slēdzamām durvīm. Tā ir saprātīga un praktiska izvēle, lai transportlīdzekļi būtu drošībā, pasargāti no saules un nokrišņiem. Mēs piedāvājam dažādu veidu garāžas, kas atšķiras pēc izmēra, formas un izmantošanas iespējām. Līdz ar to garāžu varat pieskaņot esošajām būvēm, arhitektūrai un ainavai. Mūsu plašajā piedāvājumā ir vienkāršas un lakoniskas garāžas ar vienslīpes jumtu, piemēram, modelis Garage Novel, kas labi izskatīsies atbilstoši blakus modernām būvēm. Un ir arī klasiskāki modeļi ar divslīpu vai četrslīpu jumtiem. Mūsu piedāvājumā populārākie un pieprasītākie garāžu modeļi ir Bergs, Garage Double un multifunkcionālas garāžas no Fredrika sērijas – Fredrika 2, Fredrika 3 un Fredrika City.

Lasīt vairāk

Garāža kopā ar nojumi vai noliktavu

Ja vieta atļauj, tad ļoti praktisks risinājums ir garāža, kas apvienota ar noliktavu vai nojumi. Mūsu piedāvājumā ir vairāki šādi modeļi, piemēram, jau pieminētā Fredrika sērija. Šādā būvē būs vieta gan transportlīdzekļiem, gan arī dārza piederumiem, zāles pļāvējam, dārza mēbelēm, sporta inventārām, un vēl daudz kam citam. Bieži vien garāža laika gaitā tiek aizkrāmēta ar dažādām saimniecības lietām, līdz kamēr transporta līdzekli vairs nav kur novietot. Tādēļ garāža ar atsevišķu noliktavas telpu ir labs risinājums, lai pietiktu vietas visam.

Koka garāžas uzturēšana

Koka garāža, tāpat kā jebkura cita koka būve, var kalpot gadu desmitiem, ja tiek atbilstoši kopta un uzturēta. Šad un tad būtu jāpārliecinās par jumta seguma kvalitāti. Pat nelieli jumta bojājumi var būtiski ietekmēt jebkuras koka būves ilgmūžību, tādēļ tie nekavējoties jānovērš. Ja garāžas tuvumā ir koki, tad jāpievērš uzmanība jumta tīrībai, lai uz jumta neveidojas lapu kaudzes un nesāk augt sūnas, jo tas nelabvēlīgi ietekmē jumta segumu. Svarīgi arī pārbaudīt ūdens notekrenes, lai tur nekrājas lapas un zari. Aizsprostotas notekrenes ir mitruma perēklis, kas rada riskus koka konstukcijām. Ik pa laikam jāatjauno garāžas sienu krāsojums. Ja tas sāk izbalēt vai lobīties, tad ir laiks to atjaunot. Nebūtu ietaicama augu un krūmu stādīšana tuvu pie garāžas sienām. Gaisam un vējam jāļauj brīvi cirkulēt ap būvi, mazinot mitruma uzkrāšanās riskus.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Vairāk par sīkdatnēm

Atcelt