Dārza grili

Artiss dārza grili ir radīti neaizmirstamām ēdienreizēm pagalmā vai dārzā. Artiss grili ir estētiski pievilcīgi un funkcionāli pārdomāti, un ļauj katru maltīti padarīt par bagātīgas garšas un aromāta svētkiem.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

Grila pārvalks S

Cena ar PVN: 55 €

Grila pārvalks L

Cena ar PVN: 75 €

Grila vāks S

Cena ar PVN: 140 €

Grila vāks L

Cena ar PVN: 155 €

Gatavošanas galds S

Cena ar PVN: 795 €

Ugunskura vieta / Grils P1 Basic

Cena ar PVN: 815 €

Ugunskura vieta / Grils P2 Basic

Cena ar PVN: 815 €

Gatavošanas galds L

Cena ar PVN: 915 €

Gatavošanas galds trapeces

Cena ar PVN: 1 090 €

Ugunskura vieta / Grils P2

Cena ar PVN: 1 115 €

Grils G1 Basic

Cena ar PVN: 1 265 €

Grils G7

Cena ar PVN: 1 715 €

Dārza grili lieliskai gatavošanas pieredzei

Dārza grili var sniegt vienu no labākajām ēst gatavošanas pieredzēm. Dūmu smarža, uguns sprakšķēšana un ēdiena aromāts rada patiesi brīnišķīgu atmosfēru. Tas ir lielisks veids, kā baudīt maltīti ārā, svaigā gaisā, dārzā vai pagalmā.

Lasīt vairāk

Labi pavadīts laiks kopā

Ēdiena gatavošana uz grila ir arī labs veids, kā sapulcināt draugus vai ģimeni kopīgam pasākumam. Vai tā ir iknedēļas nogales tradīcija, vai arī īpašs svētku gadījums, grilēšana ļauj dalīties savos gatavošanas noslēpumos un baudīt ēdienu jautrā un nepiespiestā atmosfērā. Nekas nevar būt labāks par kopīgu gatavošanu uz īstas uguns!

Artiss dārza grili

Šos grilus raksturo īpašs dizains, mūsdienīgs, pievilcīgs izskats un estētika, kā arī funkcionāli risinājumi. Artiss dārza grili tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda, pievēršot īpašu uzmanību detaļām, bet, pats galvenais, domājot par lietošanas ērtībām. Grilus var personalizēt atbilstoši savām vēlmēm, visas detaļas ir maināmas, tās ir pieejamas dažādās formās un krāsās – un tas dod iespēju izveidot savu perfekto grilu.

Kur apskatīt un iegādāties

Mēs esam Artiss grilu oficiālie izplatītāji Latvijā. Paraugus piedāvājam apskatīt mūsu birojā un ekspozīcijas laukumā Rīgā, Vietalvas ielā 1. Piedāvājam piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus visā Latvijā. Izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā grila modeļa un piegādes adreses, tādēļ izmaksu aprēķinu veicam individuāli.