Koka vasarnīca Vigo. Jaunums!

27.11.2022

Mūsu piedāvājumā ir jauna koka vasarnīca, modelis Vigo, ko raksturo frēzbaļķu konstrukcija un racionāls plānojums.

Koka vasarnīca ar apbūves platību līdz 25m²

Izstrādājot šo modeli, mūsu galvenais uzstādījums bija racionāli izmantot apbūves platību līdz 25 kvadrātmetriem, iegūstot praktisku un ērti izmantojamu koka vasarnīcu. Apbūves platība līdz 25 m² nozīmē krietni vienkāršāku saskaņošanu būvvaldē. Mazēkai – vienstāva ēkai, kam pamatu platība ir līdz 25 m², projekts nav vajadzīgs. Pietiek tikai vietējā būvvaldē saskaņot ēkas piesaisti (novietojumu) zemes gabalā. Tātad, apbūves platība vasarnīcai Vigo ir 24,9m², savukārt dzīvojamā platība, pateicoties mansarda stāvam, ir nedaudz lielāka, 33m². Mansarda stāvs izmantojams kā guļamistaba.

Sienu konstrukcija 70mm

Sienu konstrukcijai izmantoti masīvkoka frēzbaļķi ar biezumu 70mm, kas nodrošina komfortablu dzīvošanu šādā vasarnīcā no agra pavasara līdz vēlam rudenim. Ja sienas papildus siltina ar kokšķiedras plāksnēm, tad vasarnīca būs silta un komfortabla arī ziemas sezonā.

Divi dažādi plānojumi

Esam sagatavojuši divus dažādus plānojumus, ar ieeju no vasarnīcas gala un ar ieeju no vasarnīcas sāna. Tas ļauj pielāgot būves funkcionalitāti atbilstoši jūsu zemesgabalam. Vasarnīcas plānojumā ir paredzēta dzīvojamā istaba apvienojumā ar nelielu virtuvi, guļamistaba 1. stāvā un guļamistaba mansarda stāvā, kā arī vannasistaba ar vietu dušai, boilerim un tualetes podam. Lai tualetes vajadzībām nebūtu jāizbūvē sarežģīta un dārga kanalizācija, tad iesakām izmantot kādu no Separett tualetes risinājumiem.

Pamati

Šādām, nelielām koka vasarnīcām nav nepieciešami masīvi betona pamati. Šādas būves pamatiem piedāvājam uzstādīt skrūvpāļus. Skrūvpāļu pamatu montāža ir ātra un vienkārša, un šādus pamatus varam uzstādīt vienas dienas laikā.

Jumta segums

Jumta segumam piedāvājam vairākus variantus, bitumena šindeli, metāla dakstiņus vai keramikas dakstiņus. Jumtu iesakām papildināt ar Plastmo notektu sistēmu.

Papildus pakalpojumi

Veicam vasarnīcas konstrukcijas piegādi un montāžu visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam koka konstrukcijas apstrādi ar antibakteriālu grunti, kā arī ārsienu un iekšsienu krāsošanu ar ekoloģiskiem produktiem. Veicam visu komunikāciju ierīkošanu (elektroinstalācija, ūdensvads, kanalizācija). Uzstādām arī sanitārā mezgla aprīkojumu – izlietni ar maisītāju, siltā ūdens sildītāju, WC podu un dušas kabīni. Pēc jūsu izvēles, veiksim arī apkures iekārtas uzstādīšanu – malkas krāsni ar dūmvadu vai gaiss-gaiss siltumsūkni.

Vasarnīcas Vigo tehniskā informācija un apraksts: https://deko.lv/produkts/vasarnica-vigo/
Paraugmāju ar iekārtotu interjeru aicinām apskatīt mūsu ekspozīcijas laukumā Rīgā, Vietalvas ielā 1.

 

Citi Jaunumi

Jaunumi

Dārza mājas būvniecība un iekārtošana

Vairāk

Jaunumi

Atbalsts akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

Vairāk

Jaunumi

Koka vasarnīca Vigo. Jaunums!

Vairāk

Jaunumi

Separett tualetes – bez ūdens un bez kanalizācijas

Vairāk
Visi jaunumi