Noliktavas, šķūņi

Piedāvājumā dažādu izmēru noliktavas un šķūņi, kur droši uzglabāt dārza piederumus, instrumentus, velosipēdus un citu aprīkojumu. No maziem šķūnīšiem līdz pat apjomīgām noliktavām, kas labi iederēsies dārzā vai pagalmā.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Mia

Apbūves platība 2.2m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 522 €

Maija 1

Apbūves platība 3.7m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 670 €

Jane

Apbūves platība 3.1m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 757 €

Bruno 1

Apbūves platība 2.4m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 809 €

Maija 2

Apbūves platība 5.5m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 878 €

Claire 2

Apbūves platība 4.6m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 945 €

Bruno 2

Apbūves platība 3.6m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 962 €

Jane Plus

Apbūves platība 7.1m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 965 €

Valencia

Apbūves platība 5m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 968 €

Zanzibar 3

Apbūves platība 5m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 991 €

Aleks

Apbūves platība 4.6m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 999 €

Jura

Apbūves platība 6.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 079 €

Noliktavas un šķūņi plašā izvēlē

Mūsu piedāvājumā ir dažādu izmēru noliktavas un dārza šķūņi. Tās ir ļoti praktiskas koka būves, un ir lielisks papildinājums jebkuram dārzam vai pagalmam. Dažādās apdares un jumtu forma ļauj pielāgoties esošajām būvēm un organiski iekļauties apkārtējā ainavā vai pagalmā. Mūsu piedāvājumā ir arī vairāki modeļi, ko varat piebūvēt jau esošai būvei, lai ietaupītu vietu un samazinātu konstrukcijas izmaksas. Populārākie un pieprasītākie modeļi mūsu piedāvājumā ir Marcus, Christa 3, Christa 5, Lille un Olafs 3. Piemēram, Marcus, ir neliela, bet īpaši praktiska būve, kurā apvienota malkas nojume, dārza šķūnis un atsevišķa novietne dārza piederumiem.

Lasīt vairāk

Noliktavas

Noliktavas var būt labs risinājums tādu priekšmetu glabāšanai, kurus nevēlaties vai nav iespējams uzglabāt garāžā vai pagrabā. Noliktavā ir ērti glabāt zāles pļāvēju, grilu, āra mēbeles, svētku dekorus vai sporta inventāru. Noliktava palīdz uzturēt lietas kārtībā un prom no acīm. Jūsu pagalms būs sakārtots, un tur neatradīsies lietas, kas dotajā brīdī nav nepieciešamas. Papildus ērtībām noliktavā varat ierīkot vienkāršus, bet ietilpīgus plauktus, kas ļaus vēl optimālāk izmantot telpu.

Dārza šķūnis

Neliels dārza šķūnis pagalma malā lieti noder dārza piederumu, darba apģērba, zāliena kopšanas inventāra un pat dārza mēbeļu glabāšanai. Viss nepieciešamais ir vienuviet, un ir droši pasargāts no laikapstākļu ietekmes un nokrišņiem. Ja jums jau ir vasarnīca vai dārza māja, tad dārza šķūnis būs lielisks papildinājums. Saimniecības lietām būs atsevišķa telpa, un tās vairs nebūs jāizvieto dzīvojamās telpās vai zem klajas debess.

Transports un piegāde

Piegādājam noliktavu un šķūņu konstrukcijas visā Latvijas teritorijā un arī ārpus Latvijas. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no konstrukcijas izmēriem, svara un precīzas piegādes adreses. Izmaksu aprēķinus veicam katram pasūtījumam individuāli, tādēļ veicot pasūtījumu, lūdzu norādiet precīzu piegādes adresi.

Mūsu pieredze

Mēs esam koka būvju eksperti ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Vēsturiski mūsu pieredze ir veidojusies kā uzņēmumam Timbero, daudzu gadu garumā būvējot dažādas koka būves un konstrukcijas, tai skaitā arī noliktavas un šķūņus. Paveiktos darbus aicinām apskatīt sadaļā Realizētie projekti, izvēloties kategoriju “Noliktavas, šķūņi”.