Connect sistēma

Connect ir modulāras koka konstrukcijas ar neierobežotām kombināciju iespējām. Sāciet ar kādu no bāzes konstrukcijām un papildiniet ar dažādiem elementiem pēc savas izvēles. Ja nevēlaties eksperimentēt, tad izvēlieties kādu no gatavajiem komplektiem.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Akcija

Ir noliktavā

Bāzes konstrukcija M

Apbūves platība 17.6m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 945 €

2 411 €

Connect terases marga

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 131 €

Connect pilnā siena

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 280 €

Connect pussienas stūris

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 412 €

Connect terases grīda

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 472 €

Connect grīda

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 632 €

Connect paceļamie garāžas vārti

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 996 €

Connect papildus jumts

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 121 €

Connect bīdāma vitrīna

Apbūves platība 8.3m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 1 245 €

Bāzes konstrukcija S

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 440 €

Connect S 1

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 804 €

Connect S 2

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 2 192 €

Connect modulārās koka konstrukcijas

Connect ir jauna produktu sērija, modulāras koka konstrukcijas ar neierobežotām kombinēšanas iespējām. Izvēloties kādu no bāzes konstrukcijām un papildinot to ar dažādiem konstrukciju elementiem, iespējams izveidot unikālu būvi atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm. Ja nevēlaties eksperimentēt, tad varat izvēlēties arī kādu no gatavajiem komplektiem. Mēs saprotam, ka cilvēkiem ir dažādas vajadzības un vīzijas par to, kā būtu jāizskatās viņu dārzam vai pagalmam un kādas būves būtu noderīgas. Tādēļ mēs piedāvājam pilnīgi jaunu produktu sēriju, kas palīdz realizēt visdažādākās ieceres. Plašās iespējas iepriecinās tos, kuri neatrod katalogā atbilstošu risinājumu, un vēlās realizēt savu ideju.

Lasīt vairāk

Connect gatavie komplekti

Ir tik daudz iespēju savam dārzam vai pagalmam izvēlēties piemērotu būvi. Ja jūs dodat priekšroku gatavam komplektam, tad mums ir ko piedāvāt. Visi gatavie Connect komplekti ir izveidoti no standartizētiem elementiem, paredzot būvēm dažādas iespējamās funkcijas.
Visi gatavie komplekti iedalāmi 4 grupās:
• Connect S, apbūves platība 9 m²
• Connect M, apbūves platība 17.6 m²
• Connect L, apbūves platība 26 m²
• Connect XL, apbūves platība 35 m²

Connect S

Šie komplekti ir izveidoti, izmantojot 9 m² bāzes konstrukciju ar kvadrātveida jumtu un četriem jumta balstiem. Tā var būt omulīga lapene vai praktiska un funkcionāla noliktavas tipa būve dārza instrumentu novietošanai. Izvēlieties atbilstošāko, kas jūsu dārzam ir nepieciešams.

Connect M

Šiem komplektiem izmantota 17.6 m² bāzes konstrukcija ar taisnstūrveida jumtu un sešiem jumta balstiem. Izmantojamā platība ir gandrīz divas reizes lielāka par S izmēra konstrukcijām. Lielāka platība nozīmē plašākas izmantošanas iespējas. Šī izmēra konstrukcijām ir vairāk gatavo komplektu.

Connect L

Šiem komplektiem izmantota 26 m² bāzes konstrukcija. Tās ir vēl plašākas būves ar L veida jumtu un astoņiem jumta balstiem. Garāža automašīnai ar noliktavu blakus telpā, vai omulīgs atpūtas un pusdienu namiņš ar bīdāmām durvīm – tie ir tikai pāris piemēri daudzveidīgajām izmantošanas iespējām.

Connect XL

XL komplektēšanai izmantota bāzes konstrukcija ar apbūves platību 35 m². Neierobežotas izmantošanas iespējas visdažādākajām vajadzībām. Piemēram, iespējams izveidot pat nelielu kafejnīcu ar terasi zem jumta.

Izveidojiet savu ideālo būvi

Ja neatradāt savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu gatavo komplektu, tad neuztraucieties, modulārās konstrukcijas ir veidotas tā, lai visas sastāvdaļas varētu kombinēt savā starpā. Tas nozīmē, ka iespējas nebeidzas ar mūsu piedāvātajiem gatavajiem komplektiem. Izvēlieties kādu no bāzes konstrukcijām un papildiniet to ar dažādiem konstrukciju elementiem. Uzbūvēto konstrukciju iespējams papildināt arī vēlāk. Piemēram, sākumā uzbūvējiet kādu no bāzes konstrukcijām, kas kalpo kā nojume, un pasargā no lietus un saules. Un pēc kāda laika papildiniet to ar sienām, lai izveidotu noliktavu vai dārza māju. Sazinieties ar mums, ja ir kādi jautājumi vai vajadzīga palīdzība būves komplektēšanā.