Kioski

Koka kioski tirdzniecības vietu iekārtošanai. Estētiski un funkcionāli pārdomāti. Piemēroti ātrās ēdināšanas vai dzērienu pārdošanai, suvenīru, amatniecības un dažādu citu preču mazumtirdzniecībai un pakalpojumu sniegšanai.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Kiosks 1

Apbūves platība 5m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 1 055 €

Kiosks 2

Apbūves platība 8.2m²

Sienas biezums 16mm

Cena ar PVN: 1 491 €

Kiosks Lux

Apbūves platība 7.7m²

Sienas biezums 18mm

Cena ar PVN: 2 108 €

Kiosks 3

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 2 233 €

Kiosks 4

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 2 604 €

Kiosks 4 F

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 2 680 €

Kiosks 5

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 2 683 €

Kiosks 6

Apbūves platība 9m²

Sienas biezums 28mm

Cena ar PVN: 2 762 €

Koka kioski

No plašā koka konstrukciju klāsta esam atsevišķi izdalījuši kioskus – nelielas un praktiskas koka būves tirdzniecības vietu iekārtošanai. Mūsu piedāvātie kioski ir estētiski un funkcionāli pārdomāti. Tie ir piemēroti ātrās ēdināšanas nodrošināšanai vai dzērienu pārdošanai. Kioski ir ērti izmantojami suvenīru, amatniecības un dažādu citu preču mazumtirdzniecībai un pakalpojumu sniegšanai. Izmantojami arī kā biļešu kase vai caurlaides mājiņa pie teritorijas ar ierobežotu piekļuvi.

Ātra un vienkārša montāža

Kioski ir izgatavoti no koka. Konstrukcijas ir ātri un viegli samontējamas, vienas vai divu dienu laikā. Konstrukciju pamatkomplektam ir pievienota detalizēta montāžas instrukcija un rasējumi. Kioska montāžu ir iespējams veikt pašu spēkiem. Ja montāžas gaitā radīsies kādi jautājumi un būs nepieciešama palīdzība, tad sniegsim konsultācijas un palīdzēsim atrisināt visus radušos jautājumus. Tomēr, ja montāžas un apdares darbus vēlaties uzticēt mums, tad aicinām sazināties, lai varam sagatavot montāžas darbu piedāvājumu. Mūsu pieredzējušie meistari veic koka konstrukciju montāžas darbus visā Latvijā. Piegādes un montāžas izmaksas ir atkarīgas no plānotās objekta atrašanās vietas, tādēļ katru piedāvājumu sagatavojam individuāli. 

Lasīt vairāk

Connect sistēmas iespējas

Ja vēlaties nokomplektēt kioska konstrukciju no gataviem moduļiem un detaļām, tad iesakām apskatīt Connect sistēmas konstrukcijas. Connect – tās ir modulāras koka konstrukcijas ar neierobežotām kombināciju iespējām. Sāciet ar kādu no bāzes konstrukcijām un papildiniet to ar dažādiem elementiem pēc savas izvēles, un izveidojiet sev nepieciešamo kiosku. Piemēram, varat izveidot kiosku, kam jumta daļa turpinās kā nojume. Šāda nojume noder lielāku preču izvietošanai vai izmantojama nelielai kafejnīcai ar terasi zem jumta.

Individuāli risinājumi

Ja mūsu gatavo konstrukciju piedāvājumā neatrodat neko atbilstošu jūsu vajadzībām, tad sazinieties ar mums. Pārrunāsim jūsu ieceri, precizēsim budžetu un sagatavosim individuālu kioska risinājumu.