Auto nojumes

Izvēlieties piemērotāko auto nojumes veidu, lai vairs neuztrauktos par apsnigušu automašīnu ziemā vai saulē sakarsušu automašīnu vasarā. Nojumes ir iespējams papildināt ar noliktavas telpu.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Akcija

Ir noliktavā

Auto nojume M

Apbūves platība 17.6m²

Sienas biezums 120mm

Cena ar PVN: 1 945 €

2 411 €

Karl 1

Apbūves platība 11.7m²

Sienas biezums 60mm

Cena ar PVN: 1 471 €

Fredrika 9

Apbūves platība 15m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 1 504 €

Fredrika 7

Apbūves platība 17.3m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 1 787 €

Klaus

Apbūves platība 18.3m²

Sienas biezums 60mm

Cena ar PVN: 1 888 €

Fredrika 10

Apbūves platība 21m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 1 914 €

Karl 2

Apbūves platība 23m²

Sienas biezums 60mm

Cena ar PVN: 2 091 €

Fredrika 11

Apbūves platība 23.1m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 2 094 €

Fredrika 8

Apbūves platība 21m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 2 169 €

Richard 1

Apbūves platība 30.7m²

Sienas biezums 60mm

Cena ar PVN: 2 381 €

Fredrika 1

Apbūves platība 35.4m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 2 633 €

Fredrika 12

Apbūves platība 23.1m²

Sienas biezums 44mm

Cena ar PVN: 2 640 €

Auto nojumes plašā izvēlē

Auto nojumes ir lieliska alternatīva garāžām. Tā ir saprātīga un praktiska izvēle, lai pasargātu savu automašīnu no saules un nokrišņiem. Auto nojumi ir vieglāk un ātrāk uzbūvēt un tā izmaksā krietni vien lētāk par garāžu. Mēs piedāvājam dažādas auto nojumes, kas atšķiras pēc izmēra, formas un izmantošanas iespējām. Nojumi iespējams pieskaņot esošajām būvēm, arhitektūrai un apkārtnei. Nojumes vizuālo veidolu galvenokārt nosaka jumta forma. Mūsu plašājā piedāvājumā ir gan vienkāršas un lakoniskas nojumes ar vienslīpes jumtu, gan arī modeļi ar divslīpu vai četrslīpu jumtiem. 

Auto nojume kopā ar noliktavu

Praktisks risinājums ir auto nojumes apvienošana ar noliktavu vai šķūnīti, izvietojot to vienā nojumes malā. Mūsu piedāvājumā ir šādi modeļi, piemēram, Fredrika Flat vai Connect L 5. Ja vēlaties savādāka plānojuma būvi, tad nojumes papildināšanai izvēlieties kādu no mūsu gatavajām noliktavu konstrukcijām. Ja neatrodat neko piemērotu, tad sazinieties ar mums, un sagatavosim individuālu risinājumu.

Lasīt vairāk

Nojumes montāža

Iegādājoties auto nojumi, tā ir izjauktā veidā un nojumes koka detaļas detaļas ir nekrāsotas. Detaļu komplektam ir pievienota detalizēta pamācība montāžai. Montāžu ir iespējams veikt pašu spēkiem, ja ir kaut nelielas priekšzināšanas šādos darbos. Ja nepieciešams, sniegsim konsultācijas par darba procesu. Ja vēlaties montāžu uzticēt mums, tad aicinām sazināties, lai varam vienoties par materiāliem un darbu apjomiem. Mēs sagatavosim jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu montāžas piedāvājumu.

Transports un piegāde

Piegādājam koka konstrukcijas visā Latvijas teritorijā un arī ārpus Latvijas. Piegādes cena ir atkarīga no konstrukcijas svara, izmēriem un attāluma no mūsu noliktavas līdz montāžas vietai. Piegādes izmaksas aprēķinam katram pasūtījumam individuāli, tādēļ lūdzu norādiet precīzu piegādes adresi.