Auto nojumes

Izvēlieties piemērotāko auto nojumes veidu, lai vairs neuztrauktos par apsnigušu automašīnu ziemā vai saulē sakarsušu automašīnu vasarā. Nojumes ir iespējams papildināt ar noliktavas telpu.

Cena ar PVN

Apbūves platība, m²

mm
mm

Sienas biezums, mm

Jumta veidi:

Auto nojumes plašā izvēlē

Auto nojume ir lieliska alternatīva garāžai. Tā ir saprātīga un praktiska izvēle, lai pasargātu savu automašīnu no saules un nokrišņiem. Auto nojumi ir vieglāk un ātrāk uzbūvēt un tā izmaksā krietni vien lētāk par garāžu. Mēs piedāvājam dažādas auto nojumes, kas atšķiras pēc izmēra, formas un izmantošanas iespējām. Nojumi iespējams pieskaņot esošajām būvēm, arhitektūrai un apkārtnei. Nojumes vizuālo veidolu galvenokārt nosaka jumta forma. Mūsu plašājā piedāvājumā ir gan vienkāršas un lakoniskas nojumes ar vienslīpes jumtu, gan arī modeļi ar divslīpu vai četrslīpu jumtiem. 

Lasīt vairāk

Auto nojume kopā ar noliktavu

Praktisks risinājums ir nojumes apvienošana ar noliktavu vai šķūnīti, izvietojot to vienā nojumes malā. Mūsu piedāvājumā ir šādi modeļi, piemēram, Fredrika Flat vai Connect L 5. Ja vēlaties savādāka plānojuma būvi, tad nojumes papildināšanai izvēlieties kādu no mūsu gatavajām noliktavu konstrukcijām. Ja neatrodat neko piemērotu, tad sazinieties ar mums, un sagatavosim individuālu risinājumu.

Auto nojumes montāža

Iegādājoties auto nojumi, tā ir izjauktā veidā un nojumes koka detaļas detaļas ir nekrāsotas. Detaļu komplektam ir pievienota detalizēta pamācība montāžai. Montāžu ir iespējams veikt pašu spēkiem, ja ir kaut nelielas priekšzināšanas šādos darbos. Ja npeieciešams, sniegsim konsultācijas par darba procesu. Ja vēlaties montāžu uzticēt mums, tad aicinām sazināties, lai varam vienoties par materiāliem un darbu apjomiem. Mēs sagatavosim jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu montāžas piedāvājumu.

Transports un piegāde

Piegādājam koka konstrukcijas visā Latvijas teritorijā un arī ārpus Latvijas. Piegādes cena ir atkarīga no konstrukcijas svara, izmēriem un attāluma no mūsu noliktavas līdz montāžas vietai. Piegādes izmaksas aprēķinam katram pasūtījumam individuāli, tādēļ lūdzu norādiet precīzu piegādes adresi.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Vairāk par sīkdatnēm

Atcelt