Tualete mazām telpām

Separett Tiny (ar urīna cauruli) ir urīna atdalīšanas tualete, kas piemērota uzstādīšanai vietās, kurās ir ierobežota pieejamā platība, piemēram, mazām mājām, kempingiem un atpūtas namiņiem. Viss, kas nepieciešams uzstādīšanai, ir 12 V vai 110–240 V elektrība, 50 mm caurule, ko izmanto tualetes ventilācijai un 32mm caurule urīna izvadīšanai no tualetes.

Palielināta ietilpība

Atdalot urīnu, samazinās gan smaka, gan utilizējamo atkritumu daudzums. No tualetes caur 50 mm cauruli izplūst gaiss, kas tiek nosūkts no tualetes telpas, bet urīns tiek izvadīts caur 32 mm cauruli aiz tualetes. Ja tualete tiek izmantota mājoklī, kuru pastāvīgi apdzīvo 2 cilvēki, cieto atkritumu tvertne ir jāiztukšo reizi nedēļā. Urīns tiek novadīts uz ārēju tvertni, kuru iztukšo pēc vajadzības.

Higiēniska un bez smakām

Separett Tiny ir augsta darbības uzticamība, kā arī vienkārša tualetes uzstādīšana, bez ūdens un bez kanalizācijas pieslēgumiem. Ventilators izvada to nelielo smaku, kas veidojas no urīna atdalīšanas, kā arī veicina labāku iekštelpu klimatu, nodrošinot gaisa apriti telpā. Aizbīdnis paslēpj cietos atkritumus tvertnē, un tas tiek atvirzīts sāņus tikai tad, kad jūs apsēžaties, lai izmantotu tualeti. Tualetes atkritumus redzat tikai tad, kad ir pienācis laiks iztukšot cieto atkritumu tvertni.

Uzdod savu jautājumu, mēs priecāsimies palīdzēt!

Paldies,
jūsu ziņojums tika nosūtīts

DEKO pārstāvis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā

Vārda lauks nedrīkst būt tukšs!

Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu ievadiet pareizu epasta adresi!

Ziņojuma lauks nedrīkst būt tukšs!