Separett Villa Extend

Šī ir urīnu atdaloša tualete ar neierobežotu ietilpību. Salīdzinot ar Villa standarta modeli, Villa Extend atkritumu tvertne atrodas ārpus tualetes zonas, kas dod iespēju palielināt ietilpību. Piemērots risinājums pastāvīgi apdzīvotām telpām vai brīvdienu mājai. Tualeti iespējams darbināt no 230 V elektrotīkla vai 12 V saules baterijas/akumulatora.

Pastāvīgi apdzīvotām telpām

Šī tualete ir piemērota patstāvīgi apdzīvotām telpām vai brīvdienu mājai ar telpu zem ēkas. Ārējā tvertne ir izvietojama zem grīdas. Tvertnei jābūt pieejamai no ārpuses, lai to varētu iztukšot. Iegādājoties Villa Extend, mūsu piedāvātais Piederumu komplekts nodrošinās visu nepieciešamo, lai savāktu atkritumus. Tas ietver ārējās savākšanas tvertnes, kuru ietilpība ir 50 litri, kas ir divreiz vairāk nekā parastajai Villa tualetes atkritumu tvertnei.

Higiēniska un bez smakām

Villa Extend ir ļoti uzticama ierīce, to ir viegli uzstādīt un tā neaizņem vairāk vietas kā standarta tualetes pods. Tualetes telpu pastāvīgi vēdina tualetes ventilators, bet urīns tiek atdalīts no citiem atkritumiem, tādējādi tualetes telpā neveidojas smakas. Aizbīdnis paslēpj atkritumus, un tas tiek atvirzīts tikai tad, kad jūs apsēžaties, lai izmantotu tualeti.

Uzdod savu jautājumu, mēs priecāsimies palīdzēt!

Paldies,
jūsu ziņojums tika nosūtīts

DEKO pārstāvis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā

Vārda lauks nedrīkst būt tukšs!

Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu ievadiet pareizu epasta adresi!

Ziņojuma lauks nedrīkst būt tukšs!