Tualete mazām telpām

Separett Tiny ir jaunākā no Separett urīna atdalīšanas ierīcēm. Pēc vairāku gadu darba pie urīna atdalīšanas tualešu izstrādes ir radīts vienkāršs un funkcionāls Tiny dizains, kas ir ideāli piemērots mazām telpām, piemēram, dzīvojamiem furgoniem, treileriem, laivām, brīvdienu mājām, medību namiņiem utt. Viss, kas nepieciešams uzstādīšanai, ir 12 V vai 110–240 V elektrība un 50 mm caurule, ko izmanto tualetes ventilācijai.

Slēgta sistēma

Šis Tiny modelis savāc gan šķidros, gan cietos atkritumus tualetes iekšpusē divās tvertnēs – viena urīnam, bet otra – cietajiem atkritumiem. Ja tualete tiek izmantota mājoklī, kuru pastāvīgi apdzīvo 2 cilvēki, cieto atkritumu tvertne ir jāiztukšo reizi nedēļā. Urīna tvertne jāiztukšo 2–3 reizes nedēļā. Urīna tvertnei ir sensors, kas ar gaismas signālu brīdina, ka ir pienācis laiks iztukšot tvertni.

Higiēniska un bez smakām

Separett Tiny ir augsta darbības uzticamība, kā arī vienkārša tualetes uzstādīšana, bez ūdens un bez kanalizācijas pieslēgumiem. Ventilators izvada to nelielo smaku, kas veidojas no urīna atdalīšanas, kā arī veicina labāku iekštelpu klimatu, nodrošinot gaisa apriti telpā. Aizbīdnis paslēpj cietos atkritumus tvertnē, un tas tiek atvirzīts sāņus tikai tad, kad jūs apsēžaties, lai izmantotu tualeti. Tualetes atkritumus redzat tikai tad, kad ir pienācis laiks iztukšot cieto atkritumu tvertni.

Uzdod savu jautājumu, mēs priecāsimies palīdzēt!

Paldies,
jūsu ziņojums tika nosūtīts

DEKO pārstāvis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā

Vārda lauks nedrīkst būt tukšs!

Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu ievadiet pareizu epasta adresi!

Ziņojuma lauks nedrīkst būt tukšs!