Ērta lietošana

Separett Family ir pelnu tualete, kas nodrošina tādu pašu brīvību un komfortu kā parastā tualete. Separett Family sadedzina atkritumus, atstājot tikai nelielu daudzumu pelnu kā atlikumu, ko var izkaisīt dārzā kā augu mēslojumu. Tualetes darbības nodrošināšanai nepieciešama elektrība 220V, 10A, kā arī dūmvada pieslēgums.

Jaudīga tehnoloģija

Separett Family spēj pārstrādāt līdz pat sešu personu regulāri radītos atkritumus. Tualetes ierīci var izmantot uzreiz viens pēc otra, kas nozīmē, ka 24 stundu laikā Separett Family var nodrošināt līdz pat 40 apmeklējumiem. Tualete seko līdzi apmeklējumu skaitam un pielāgo sadedzināšanas laiku, lai nodrošinātu, ka atkritumi vienmēr tiktu pārvērsti pelnos.

Kā tā darbojas

Separett Family ir pelnu tualete, kas sadedzina atkritumus līdz pelniem aptuveni 550 grādu temperatūrā. Elektriskais sildelements uzkarsē dedzināšanas kameru, kur viss mitrums un šķidrumi tiek iztvaicēti, bet visi cietie atkritumi kopā ar papīra maisiņu tiek sadedzināti līdz pelniem. Laiks, kas nepieciešams, lai sasniegtu 550 grādus, ir atkarīgs no procesa laikā kamerā esošā atkritumu un šķidrumu daudzuma. Sadedzināt drīkst tikai urīnu, cietos atkritumus un tualetes papīru.

Uzdod savu jautājumu, mēs priecāsimies palīdzēt!

Paldies,
jūsu ziņojums tika nosūtīts

DEKO pārstāvis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā

Vārda lauks nedrīkst būt tukšs!

Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu ievadiet pareizu epasta adresi!

Ziņojuma lauks nedrīkst būt tukšs!